Ландшафтний дизайн

Що являє собою такий напрям, як ландшафтний дизайн? Це не тільки благоустрій території як таке. Це активне використання природних компонентів в оформленні ділянки землі. В результаті подібних перетворень сад повинен стати не тільки затишним і красивим, але і знайти свою оригінальність і неповторність.

Ландшафтний дизайн ділянки

Ландшафтний дизайн ділянки може бути різним. Окрасою території може стати вже звична альпійська гірка або сад каменів, проте все більше власників земельних наділів схиляються до того, що треба влаштувати поряд з будинком невеликий ставок або фонтан і пахучі квітники? Або взагалі перетворити свою ділянку в сенсорний сад з його ароматами, різними покриттями доріжок і т.д. Або просто вибрати собі класичні стилі: англійська, французька, японська …

Ландшафтний дизайн саду

Ландшафтний дизайн саду може мати на увазі поєднання дерев плодоносних c ягідними чагарниками, а також з чисто декоративними породами. І якщо прагнути до ідеалу, то садовий ландшафтний дизайн не повинен суперечити стилістиці будинку, а служити продовженням його екстер’єру.

Ландшафтний дизайн будинка

Створюючи ландшафтний дизайн заміського будинку, важливо врахувати побажання всіх членів сім’ї, продумати необхідні зони і споруди. При цьому функціональність вже наявного дорослого саду поліпшити настільки ж реально, наскільки і змінити його зовнішній вигляд. При цьому можна додати і нові деревні рослини. На початкових етапах можна включити швидкозростаючі ліани і багаторічники. При підборі рослин важливо врахувати ландшафтний дизайн двору, щоб зберегти його освітленість і забезпеченість вологою.

Не менше значення, ніж ландшафтний дизайн будинку, має ландшафтний дизайн дачної ділянки. Тут особливу актуальність набувають квітучі рослини, крім городніх культур. Заміський ландшафтний дизайн – це не лише квітники і клумби. Це вазони і горщики, а також підвісні кошики з квітами.

Ландшафтний дизайн присадибної ділянки

В принципі дачний ландшафтний дизайн дозволяє великі вольності в садовому декорі, ніж на ПМП. Тому тут в ходу оригінальні аксесуари, до яких можна додати елементи мозаїки. Окремої уваги заслуговують ємності для рослин і огорожі. В ландшафтний дизайн може входити старовинна садова начиння, химерні корчі і навіть текстиль – все це допустимо на дачі, так само як і художні вироби, виконані з натуральних матеріалів, таких як дерево, камінь і метал.