Ландшафтне проектування

Ландшафтне проектування – це перший крок на шляху до створення прекрасного саду.

Це важливий і дуже відповідальний етап, так як саме від нього залежить – наскільки затишним і комфортним буде Ваш сад. Закладена колись структура саду буде існувати довгі роки, десятиріччя, а можливо й довше.

Якщо квітку можна легко пересадити, то пересадка дорослого дерева – це досить складна і дорога операція, те ж саме можна сказати і про доріжки, освітлення, водойми та інші елементи ландшафтного дизайну.

Ландшафтне проектування саду

Отже, проектування саду – це надзвичайно трудомістка та непроста річ, воно потребує компетентного підходу. Високий результат роботи наших спеціалістів досягається індивідуальним підходом до роботи з кожним клієнтом, обов’язковим виробничим контролем якості і використанням тільки високоякісного рослинного матеріалу.

Ландшафтне проектування складається з декількох етапів:

Передпроектні роботи

включають виїзд на ділянку, аналіз ситуації – оцінку стану ґрунту, рельєфу, рослинності, мікроклімату, гідрологічного режиму, ландшафтний аналіз території, фотофіксацію та ін.

Ескізний проект

розробка концепції проекту благоустрою і озеленення території, складаються ескізи генерального плану.

Ландшафтне проектування

після утвердження остаточного варіанту ескізу генерального плану розробляється комплекс проектної документації. В склад проекту входять: план аналізу ситуації, план розміщення комунікацій, план функціонального зонування, генеральний план ділянки, дендроплан, план благоустрою території, план озеленення території, кошторис, проект виробництва робіт, пояснювальна записка.

Після заключного утвердження проекту

заключається договір на проведення робіт з озеленення та благоустрою території, і наші спеціалісти приступають до втілення проекту в життя.