Продаж рослин

Наша компанія має величезні напрацювання у галузі ландшафтного дизайну та догляду за садовими територіями. Своїм клієнтам ми пропонуємо найширший видовий асортимент рослин. Наша фірма працює як з місцевими постачальниками, так і з найбільшими італійськими, польськими, німецькими, голландськими експортерами рослин, що дозволяє нам пропонувати клієнтам воістину величезний асортимент. І це не тільки однорічні квіти для клумб, які можна і потрібно купувати щорічно. У нас є достатньо великий діапазон культур, які ви зможете придбати або замовити в нашій фірмі.

Наприклад, ви вирішили трохи відійти від канонів звичайного плодового саду, надавши вашій території більш романтичну спрямованість. Для цього відмінно підійдуть хвойні культури, які ми із задоволенням продамо вам, надавши вам вибір породи рослин. Також у нас у продажу рослини листяних культур, і якщо ви хочете бачити над прудиком плакучі верби або повисла берези, то для нас немає нічого неможливого. Для самого ж ставу, до речі, можна вибрати водні рослини, такі як латаття і кубушки, а також інші, більш екзотичні для України види. Біля входу в будинок, щоб його облагородити, ви можете висадити крупномери у величезних горщиках, а ми вам допоможемо з вибором і доставимо їх на замовлення. До речі, у нас є не тільки ендемічні рослини, але й адаптовані до місцевого клімату «заморські» деревні культури.

Продаж садових рослин

Втім, і традиційні фруктові дерева теж завжди можна додати на свою ділянку. Купити саджанці дерев ви теж зможете у нас, так як плодові культури представлені у нас в досить широкому асортименті, аналогічно з чагарниками – смородиною, малиною, агрусом, повстяної вишнею, обліпихою, іргой та іншими видами. Втім, і суто декоративний снежноягодник для живоплоту у нас знайдеться теж.

Природно, ми пропонуємо купити у нас квіти у вигляді розсади, насіння і вже готові до безпосередньої висадці в квітник, клумбу, рокарій або альпінарій. У нас є широкий вибір витких рослин для вертикального озеленення.

На цій сторінці ви зможете ознайомитися з усіма видами рослин, які є у нас в продажу, а якщо не зможете чогось знайти, то майте на увазі, що ми працюємо, в тому числі, і під замовлення. Цей момент треба обговорити з нашим консультантом, щоб з’ясувати, що саме і в які терміни може бути доставлено. Так як продаж садових рослин – це ще один наш профіль, поряд з послугами з ландшафтного дизайну.

Основні категорії рослин: