Посадка дерев

Як відомо, щоб виростити дерево потрібні довгі роки, а без повноцінних дерев та кущів присадибна ділянка виглядає непривабливо. Звичайно ж дешевше і простіше посадити саджанці, але невже у Вас вистачить терпіння чекати десятки років, поки вони виростуть?

Посадка крупномірів

Дорожче, але ефектніше – висадити дорослі дерева, адже правильно пересаджені крупноміри здатні докорінно перевтілити ландшафт, створити бажаний дизайн Вашої присадибної ділянки, надати їй відповідного статусу.

Найкращий час для пересадки крупномірів – це період від жовтня до квітня, коли життєві процеси уповільнюються. В цей період дерево переходить в стан спокою і найменше страждає від пересадки. Доросле дерево пересаджують з великим комом землі, коренева система не повинна бути підсушеною або підмерзлою – це знижує ймовірність приживлюваності. Додавання спеціальних препаратів, що містять корисні мікроорганізми та поживні речовини, значно підвищує приживлюваність дерева. Головне при посадці – використання гарного багатого поживними речовинами ґрунту і забезпечення рясного поливу у перші роки. Використовуючи передові технології, наше підприємство набуло значного досвіду у застосуванні стимуляторів росту та коренеутворення.

Для зберігання стійкості та рівномірного зростання дерево закріплюють за допомогою розтяжок, які не рекомендовано прибирати протягом 1-2 років, поки дерево не утворить достатню кількість нового коріння і не закріпиться у ґрунті самостійно.

Важливою складовою успіху є використання матеріалу для мульчування, який покращує приживлюваність дерева і спрощує подальший догляд за ним. Якщо дотримуватися всіх правил, то вже навесні розпуститься добре сформований сад, який буде давати тінь і прохолоду.