Озеленення

Влаштування газонів

Влаштування газонів

Озеленення території

Наша компанія «Стиль-Майстер» пропонує вам роботи з озеленення як знову освоюваного ділянки, так і вже експлуатованого багато років. Від того, наскільки зачажено простір навколо будинку або дачі, залежить і характер роботи з озеленення. Наприклад, щойно отриманий земельний наділ може бути як зарослим бур’яном, так і мати глинисту поверхню, на якій зовсім нічого не росте. Тоді потрібна грунтовна підготовка ділянки, що включає розрівнювання грунту, завезення родючого грунту і т.д. І яка б не мала відбутися складна робота, озеленення та благоустрій ділянки можуть дати в короткі терміни цілком задовільний результат. Адже, як правило, тільки що набутий ділянку відрізняється тим, що він нагадує класичний город через відсутність дорослих дерев. Тому набуває особливого значення посадка крупномірів. Вони відразу облагородять територію і створять тінь там, де вона потрібна, поки підростають молоді саджанці плодових дерев.

Озеленення присадибної ділянки

При цьому роботи з озеленення території включають не тільки висадку рослин, а й створення декоративних водоймищ, так як вони дуже прикрашають ділянку, надаючи йому неповторну чарівність, до того ж можуть грати меліоративні функції. Водойма може бути організований і на вже давно освоєному ділянці.

Також може включати озеленення ландшафтні роботи по створенню кам’янистих садів, які додадуть загадковості і неоднозначності ділянці і допоможуть по-справжньому розслабитися при спогляданні краси ландшафту. Для цього на ділянку можуть бути завезені валуни, обрані за вашим бажанням і вписуються в загальний антураж задумки ландшафтного дизайнера.

Озеленення

Створенню позитивного настрою сприяють на тільки красиві камені, але й цікаво оформлені квітники, а також вертикальне озеленення, якого домагаються за допомогою витких рослин. Вони можуть бути пущені як по стінах будинку, так і по гратам альтанки або перголи.

Чимале значення на ділянках великої площі набуває пристрій газонів з прокладанням художньо оформлених доріжок. Газонна трава не потребують настільки ж копіткого догляду, як садові культури або квітники.

Для того щоб зрозуміти, які саме роботи потрібно замовити, слід вивчити вартість робіт з озеленення, прицінитися і продумати оптимальне співвідношення витрат і своїх побажань.

Замовити озеленення


Ваше ім'я

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше повідомлення