Оренда спецтехніки

case-580-orenda-cpecteh

Екскаватор-навантажувач Case 580

  • Оренда 300 грн./год
case-1840-orenda-cpecteh

Міні-навантажувач Case 1840 + траншеєкопач

  • Оренда 250 грн./год

Послуги оренди спецтехніки: оренда екскаваторів, навантажувачів

Щоб успішно виконати всі роботи по будівництву об’єкту в строк і здати його вчасно в експлуатацію, необхідне дотримання багатьох умов. У список таких факторів включені професійні навички робітників, грамотно складений план робіт, та використання спеціалізованої техніки для прискорення і полегшення багатьох видів операцій.

Для того щоб скористатися спецтехнікою, зовсім не обов’язково мати її у власності. Будь-який агрегат можна узяти в оренду на потрібний період часу. Для земельних робіт внайми беруть екскаватори, бульдозери, навантажувачі, автокрани. Такий підхід до робіт забезпечує найбільш дбайливе ставлення до фінансових витрат будівельної компанії. Адже ні до чого купувати спецтехніку для виконання разових робіт, щоб вона простоювала основний час і викачувала гроші на обслуговування.

З орендованою технікою можна вирішити будь-яке виникле будівельне завдання з максимальною продуктивністю. Тут варто відзначити, що узявши на прокат спеціалізовані машини:

  • ефективність будівельних робіт зростає
  • є можливість випробувати найсучаснішу модель необхідного обладнання
  • оплата проводиться фіксованою сумою, що полегшує контроль за витратами, необхідними при будівельному процесі
  • відпадає необхідність покупки того чи іншого агрегату
  • надаються послуги операторів, які зможуть виконати завдання в найкращій якості
Техніка орендується лише на період її роботи. Послуги тимчасового використання машини дозволяють оплачувати тільки той час, протягом якого експлуатується орендована техніка. Потім машина повертається орендодавцеві, якому і доводиться дбати про неї: ремонтувати, обслуговувати, замінювати запчастини та виконувати інші дії для її працездатності. А для орендаря вартість робіт здешевлюється.

Орендувати спецтехніку


Ваше ім'я

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше повідомлення