Догляд за садом

Догляд за садом

Якщо ви вже поповнили лави наших клієнтів, і ми успішно виконали для вас ландшафтний дизайн, то ви напевно запитаєте, як правильно здійснювати догляд за такою ділянкою, щоб не загубилася з часом його первозданна краса. Адже на каменях може з’явитися мох, а дерева і чагарники цілком можуть розростися і придбати не найкрасивіші обриси. Тобто, начебто все залишається на місцях, але колишньої гармонії – як не бувало. І це при належному поливі, своєчасному видаленні сухих частин рослин, і так далі.

Догляд за газоном

Насправді не у всіх випадках вдається виконувати всі процедури і заходи щодо догляду самостійно. В повноцінний догляд входить не тільки копітка робота, а й наявність серйозних знань про те, як правильно піклуватися про той чи інший рослині, як і коли це необхідно робити. Наприклад, догляд за газоном – це не тільки банальна стрижка трави, тут є і свої секрети. Газон стане ідеальним тільки тоді, коли ви будете вчасно виконувати такі процедури, як аерація і скарифікація грунту. Також треба мати поняття про те, що таке мульчування або землевание. Газон треба не тільки в певний час скошувати, а й вичісувати. Складно? Але такі речі як догляд і реконструкція газонів – не представляють для нас труднощі, і ви завжди цю послугу зможете замовити у нас. Якщо ж ви готові все виконати самі, але вважаєте за необхідне отримати нові знання, то можете просто звернутися до наших консультантів з догляду.

Догляд за ділянкою

Що стосується квітників, то і їм необхідні деякі маніпуляції, наприклад пересадка в інші місця, поділ рослин або ж висаджування літників, щоб оновити композицію клумбу, або для заміни тих, що вже відцвіли. Це називається реконструкція насаджень, і вона застосовна не тільки до клумбам, але і до чагарниках, а іноді і до крупномерам.

Кронування дерев

І деревам і кущам потрібно санітарна обрізка та художня формовка. Від шкідників треба проводити хімічний захист, для гарного росту – вносити добрива. Кронування дерев може знадобитися не тільки для краси або видалення хворих гілок. Іноді дерева починають затінювати ті куточки ділянки, які повинні бути добре освітлені. Крім обов’язкових заходів щодо догляду, кущам і деревам потрібні додаткові роботи. Їх визначають індивідуально для кожного з рослин, спираючись на її стан, вид і вік.

Тому вважаємо за доцільне довірити роботу з догляду за садовими культурами нашим кваліфікованим фахівцям, що працюють в компанії «Стиль-Майстер».

Замовити догляд за садом


Ваше ім'я

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше повідомлення