Системи поливу

Як би гарно Ви не облаштували свою ділянку, доглядати за нею все ж таки доведеться, тому що рослини без живильної вологи існувати не зможуть. Погодьтеся, пожовтівший газон і понурі квіти не особливо вражають і зовсім не сприяють естетичному задоволенню. Але якщо полив мініатюрного садку або квітника – заняття необтяжливе і навіть приємне, то зрошення території в декілька десятків соток землі, зазвичай, сприймається без особливого ентузіазму. І тут незамінним помічником є автоматичний полив.

Полив вручну за допомогою лійки та шлангів – заняття надокучливе. Сьогодні його можна замінити автоматичними системами зрошення. Загальна схема їх роботи досить проста: вода за допомогою гідравлічної установки подається від джерела до поливочних пристроїв, що розташовані в певних місцях ділянки.

«Мозком» системи є мінікомп’ютер. Він дозволяє обрати для кожної зони свій режим зрошення: визначити дні та часи поливу, його тривалість(від хвилини до 20 годин), а також кількість поливів за добу.

Пристрої для поливу поділяються на два види:

  • дощувальні
  • крапельні

В першому випадку, завдяки розбрискуючим установкам відбувається зрошення досить великої площі, в другому – вода подається дозовано в прикореневу зону рослин.

Система автоматичного поливу

При автоматичному поливі немає необхідності наймати для поливу людей. Навіть якщо Ви знаходитеся за тисячі кілометрів від дому впродовж тривалого часу, система зрошення буде надійно працювати в задані дні та години. У сучасної системи поливу досить приваблива і естетична сторона: не дивлячись на надлишок технічних засобів, вона ніяк не порушує гармонію ландшафту.

Автоматична система поливу максимально зручна для Вас. Полив не заважатиме відпочинку в саду, оскільки його можна запрограмувати на нічний час. А приймаючи гостей, Ви можете здивувати їх естетикою живого дощу!