Мощення доріжок і майданчиків

Дорожньо-стежкова мережа (доріжки і майданчики) є одним з найважливіших елементів упорядкованого ландшафту. Вона утворює структуру саду на довгі роки і визначається ще на стадії проектування ділянки, тому до її влаштування потрібно віднестись особливо відповідально.

З практичних міркувань (зручності, переміщення чи паркування, гігієнічності, бажання утримувати собак не в вольєрі та ін.) під покриття відводять значні площі, при цьому намагаючись надати покриттям якомога естетичнішого і декоративного вигляду.

Покриття – дуже зручний матеріал для зайнятих власників: такий сад завжди охайний, чистий і за ним легко доглядати.

Для благоустрою під’їзних доріг, пішохідних доріжок і майданчиків використовується біля двох десятків видів покриття. Вони розподіляються на природні та штучні.

Природній камінь застосовується для мощення:

  • під’їзних доріг
  • майданчиків для відпочинку
  • патіо
  • алей

М’які матеріали(галька, щебінь, пісок) доцільні для створення насипних доріжок між квітниками. Розростаючись, рослини закривають межі доріжки, надаючи їй природного вигляду.

Поширені покриття з бутового каменю, клінкерної цегли, бетонних плит і дерев’яних стилів (шашок).

А також такий вид твердого покриття як тротуарна плитка (бетонна чи керамічна), що використовується для мощення садових доріжок, доріг, що проходять через парадну частину і майданчиків для відпочинку. Велика кількість різноманітних фактур і кольорів дає змогу створити унікальний живий простір і задовольнити будь-які потреби замовника.

Значну роль в подальшій експлуатації відіграє «фундамент», тобто підоснова. Від того, наскільки професійно і якісно виконані роботи з підготовки підоснови покриттів, залежить їх естетичний вигляд та термін експлуатації.

Звернувшись до «Стиль-Майстер» за виконанням робіт з облаштування дорожньо-стежкової мережі Ви отримаете як висококваліфіковану дизайнерську роботу, так і якісне виконання.