Благоустрій території

Благоустрій території

Облагороджування прибудинкової території або дачної ділянки – це не тільки висадка рослин і прокладання доріжок. Важливо ще продумати і так звану ергономічну складову для садівника-любителя. Роботи з благоустрою території включають і освітлення зон ділянки, і проведення поливальних та дренажних систем, мощення майданчиків і доріжок. Також благоустрій прибудинкової території передбачає установку малих архітектурних форм, а там, де є дітвора, – організацію дитячих і спортивних майданчиків. Малі архітектурні форми – це не тільки вазони і скульптури, це ще і діючі фонтани, які, як і ліхтарики, вимагають підводки електрики. Всі ці параметри необхідно врахувати, коду продумується благоустрій території.

Для нашої компанії «Стиль-Майстер» виконання робіт з благоустрою території стало одним з профілюючих напрямків. Ми пропонуємо вам вивчити перелік робіт з благоустрою території, щоб ви уявили собі повну картину наших можливостей. Ви будете приємно здивовані тим, які у нас на роботи з благоустрою території ціни. Вони цілком демократичні.

При цьому ліберальна вартість робіт з благоустрою території ні в якому разі не означає середній рівень їх якості. Просто озеленення та благоустрій територій ось вже близько півтора десятків років є нашою справою, у нас налагоджені довготривалі і міцні зв’язки з постачальниками високоякісної продукції, а тому у нас завжди є в запасі варіанти і задумки про те, як виконати благоустрій території приватного будинку.

Благоустрій прибудинкових територій

Однак ми не зупиняємося тільки на дачних і присадибних ділянках, тому у нас можна замовити благоустрій приватної території, допустимо, біля офісу або заправної станції. І якщо навіть там не буде встановлено освіжаючі фонтани, то вже цікаві варіанти ландшафтного освітлення знадобляться завжди. Також можна замовити у нас і благоустрій дворових територій близько багатоквартирного будинку, якщо рада мешканців зійдеться в думці, як це все має виглядати. Адже благоустрій території будинку має теж неабияке значення, і обмежуватися лише рамками дач і приватних територій біля індивідуального житла було б неправильним рішенням.

Замовити благоустрій території


Ваше ім'я

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше повідомлення