Ландшафтний дизайн: влаштування стежок

Ландшафтний дизайн: влаштування стежок

Територію заміського будинку або дачі неможливо уявити без доріжок.

Для створення доріжок можна використовувати традиційні будівельні матеріали, природний або штучний камінь, бетонні плити, цегла дерево та інші матеріали.

Красиво, елегантно і дуже естетично виглядають доріжки, виконані з гуртків розпиляного дерева. Для цього вибирають дерево різного діаметру, розпилюють його на гуртки і укладають в різному порядку. Перед укладанням обробляють природний матеріал спеціальними захисними засобами. Вони захищають дерево від вологи, дії грибків, цвілі, гниття. Завдяки цьому набагато продовжується життя дерев’яних елементів і самої конструкції доріжки.

Перед укладанням роблять розмітку майбутньої стежки за допомогою шпагату або піску. Такий метод дозволяє створити правильну і зручну у використанні форму, і розмір майбутньої доріжки. Можна створити рівну доріжку або що оригінально звивається по садовій ділянці в будь-яке місце. На місці майбутньої доріжки видаляють грунт, засипають пісок і встановлюють заздалегідь заготовлені гуртки з дерева. За допомогою молота забивають гуртки в підкладку з піску. Можна зверху на пісок насипати дрібної фракції граніт або інший природний матеріал і встановити дерев’яні елементи. Такий спосіб укладання дозволяє замінювати елементи, не порушуючи нерозривності та цілісності доріжки. Можливість створити оригінальні доріжки, які гармонійно вписуються в ландшафтний дизайн. Кругляшки можна забарвити в різні кольори створити індивідуальний дизайн присадибної ділянки.

Уздовж такої доріжки можна створити бордюр з природного каменю або висадити рослини, квіти, кущі, овочі. Така елегантна доріжка може вести вглиб території до басейну, альтанці або господарській будові. Низька вартість такої конструкції і естетичні якості приваблюють багатьох власників в її створенні.