Центр ландшафтного дизайну №1

Ідеальний простір

Сад відзеркалює духовні і матеріальні потреби власника, його смаки, вподобання, образ життя і є тим місцем, де людина може просто відпочити.

Індивідуальний підхід

Ми надаємо повний комплекс послуг з ландшафтного дизайну від проектування до створення повністю упорядкованої території. В основі нашої роботи лежить індивідуальний підхід до кожного з Вас.

Гарантія якості

Ми співпрацюємо з кращими європейськими та українськими виробниками посадкового матеріалу, що гарантує нашим клієнтам отримання продукції і послуг високої якості.

Конкурентні ціни

Ми розуміємо Ваше бажання підкреслити свою індивідуальність, створити затишок і красу навколо себе. Маючи за плечима значний досвід у галузі ландшафтного дизайну, ми готові запропонувати Вам гарантовану якість і конкурентні ціни.

Великий досвід

Наші досвідчені працівники виконують широкий спектр робіт різної складності, щоб надати вашій ділянці неповторного вигляду, використовуючи тільки високоякісні матеріали і сучасне технологічне обладнання для озеленення та благоустрою території.

Місія компанії

Наше завдання – почути і зрозуміти Ваші побажання та втілити їх у життя, незалежно від того, чи це англійський сад, чи то парк у французькому стилі, середземноморський ландшафт чи японський сад, або щось своє, особливе, притаманне тільки Вам.

Основні види послуг

Ландшафтний дизайн Київ

Незважаючи на те, що Київ – це сучасний мегаполіс, природа настільки щедро обдарувала його цікавим рельєфом і багатою рослинністю, що тут щоліта бушує незчисленна кількість зелені. Тут завжди було безліч затишних парків, працювали ботанічні сади та виставки. Місто з роками не перетворився на «кам’яні джунглі», і завжди на його центральних вулицях розбивали чудові клумби. Так що ландшафтний дизайн в місті має довгу історію. Про ландшафтний дизайн Київ знає багато чого. Адже ще в радянські часи по типу озеленення українську столицю можна було прирівняти до курортних міст.

Чому клієнти вибирають Стиль Майстер?

Чому клієнти обирають «Стиль-Майстер»? Тому що наша компанія може виконати величезний перелік робіт, короткі терміни виконання яких приємно здивують замовників. Ми працюємо як з поширеними матеріалами, застосування яких при професійному підході прикрасить будь-яку ділянку, так і з ексклюзивними, здатними надати території справжню неповторність. Найвищий професіоналізм – наше кредо! І це одна з об’єктивних причин, по якій варто вибрати нас, київську компанію «Стиль-Майстер». Друга об’єктивна причина – наявність великого числа дачних ділянок в навіть межах міста, не кажучи про його околицях. Це ж величезний, якщо можна так висловитися, полігон, де за термін існування нашої компанії – 15 років – ми встигли напрацювати велику практику художнього озеленення.

Ті, хто вже співпрацював з нашою компанією, знають, що ми пов’язані давніми стосунками з кращими виробниками посадкового матеріалу України та Європи, а тому можемо гарантувати клієнтам відмінне його якість. А якість наших послуг удосконалювалося і примножувалося роками. І тепер для наших досвідчених співробітників не складе труднощів призвести найширший спектр робіт з облаштування простору, спираючись на давні традиції і використовуючи найсучасніші тенденції озеленення. Це можуть бути роботи самої різної складності, але в підсумку вони додадуть вашій ділянці благородний вигляд і яскраву індивідуальність. Для цього компанія «Стиль-Майстер» використовує ексклюзивні високоякісні матеріали, застосовуючи при цьому технологічне обладнання, ефективне і сучасне.

З кожним роком наші позитивні показники збільшуються

Досвід
Репутація
Доступність
Сервіс
Якість

0Років на ринку

0Реалізованих
проектів

0Задоволених клієнтів

0Міста в яких
працюємо

Останні статті

Замовити ландшафтний дизайн


Ваше ім'я

Ваш телефон

Ваш e-mail

Ваше повідомлення